MOBILUX EP 1 18 Kg

Email
NLGI 1. Plastické mazivo Mobilux EP 0 a 1 se hodí do systémů s centrálním mazáním.
MOBILUX EP 1 18Kg
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena2821 Kč
Prodejní cena bez DPH2331 Kč
Sleva
Cena / kg:157 Kč
2-3d.gif
Popis

 Mobilux EP 1 je plastické mazivo s obsahem hydroxystearanu lithého, poskytující mimořádnou ochranu proti opotřebení, korozi a vymývání vodou. Je doporučováno pro většinu typů průmyslových aplikací včetně vysoce namáhaných aplikací s vysokými tlaky nebo rázovým zařízením. Výborně chrání proti rezivění a korozi a odolává vymývání vodou a je proto zvlášť vhodné do zařízení běžně provozovaných ve vlhku a mokru. Hodí se do systémů s centrálním mazáním a do aplikací, ve kterých se vyžaduje výkonnost při nízkých teplotách. Doporučovaný rozsah provozních teplot se pohybuje od -20°C do 130°C, ale mohou se používat i při vyšších teplotách za předpokladu, že se přiměřeně zvýší frekvence mazání. Konzistenční stupeň NGLI 1, viskozita 160 cSt. 

Použití:

Mobilux EP 0 a 1 se hodí do systémů s centrálním mazáním.

Mobilux EP 0, 1, 2, 3, 460, 004 a 023 představují vysoce výkonnou kategorii univerzálních průmyslových plastických maziv a polokapalných plastických maziv pro speciální aplikace. Tato plastická maziva obsahující hydroxystearan lithný jsou koncipována tak, aby poskytovala mimořádnou ochranu proti opotřebení, korozi a vymývání vodou. Jsou k dispozici v konzistenčních stupních NLGI od 00 do 3 s viskozitami základových olejů ISO VG 150, 320 a 460.

Plastická maziva Mobilux EP 0, 1, 2, 3 a 460 jsou doporučována pro většinu typů průmyslových aplikací včetně vysoce namáhaných aplikací s vysokými tlaky nebo rázovým zařízením.